404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Дитяче словотворчість
Для нас очевидно, що велику частину слів дитина завчає шляхом наслідування: "Дай-дай", - звертається до однорічного синочка мати і бере у нього з рук іграшку; "дай-дай" - повторює малюк. "Кіса, це - киця", - показує на кішку дорослий; "ки-и" - луною озивається дитина. Але якщо уважно прислухатися до дитячого мовлення, ми зауважимо безліч слів, які малюки ніби не могли запозичити у нас, дорослих.

Розвиваємо пам'ять
Батьки часто дивуються, чому їхній малюк з працею розучує віршик, який задано до свята, а полюбилися пісеньки або вірші запам'ятовує легко і може повторювати їх нескінченно? Від чого залежать здібності до запам'ятовування?

Секрети маленької компанії (частина 2)
Що вийшло Нещодавно відзначили рік від початку занять. Компанія трохи розширилася - ще дівчинка і хлопчик додалися, всього 6 чоловік. Вік тепер від 2,5 до 3-х років.

Колекція годинників
Колекція годинників. Одна сторінка А4 із зображеннями 9 видів годин: пісочний, настінні порцелянові, камінні малахітові, куранти на Спаській башті, настінні із зозулею, підлогові, будильник, сонячні кишенькові, секундомір. Автор: Ольга Борисова. файл в zip-архіві (322 Кбт).

Презентація "Чаплі"
Завантажити файл у форматі ppt (1,4 Мб).


   2010